Objawy - termin-porodu

Termin porodu

objawy.org.pl

Forum

(kamila)
Droga Kamilo, poródn ie nastapil w terminie nie jest takie strasznie i nie musisz sie na razie bac. poczekaj cierpliwie, a najlepiej udaj sie do szpitala, bo w kazdej chwili toj bobasek bedzie chcial wyjsc na swiat.
(więcej...)

3
termin (Lidka)
mysle ze urodzenie 1,5 miesiaca przed terminem nie jest do konca bezpieczne. wszystko zalezy od stanu dziecka i tego na jakim etapie rozwiniecia jest. jezeli jest bardzo slabe moze to byc dla niego niebezpieczne. zapytaj lekarza jak jest z Twoim malenstwem.
(więcej...)

2
Opóźnienie porodu (Cecylia29)
tak jak wypowiadaly sie dziewczyny, norma jest urodzenie sie dziecka dwa tygodnie przed terminem tak jak i dwa tygodnie po terminie, takze jak widzisz wszystko jest w porzadku, najlepiej jednak abys udala sie do szpitala bo termin masz tuz tuz a dzieci lubia robic rodzicom niespodzianki. lepiej dobrze sie przygotuj :)
(więcej...)

2
termin porodu i macierzyński (Kamlll)
Ja mam termin na 20.09.2011 i umowę tęż mam do dnia porodu, chciałam się dowiedzieć czy po terminie porodu i L4 będzie mi się należał macierzyński?
(więcej...)

1
Macierzyński (Sara)
Hej dziewczyny. Czy możecie mi powiedzieć ile trwa urlop macierzyński?
(więcej...)

1
rodzić po terminie (Alina)
/dziewczyny/ Ja jestem w 35 tygodniu to jeszcze trochę mi zostało do porodu, ale martwię się, że przenoszę ciążę. Moja koleżanka urodziła 2 tygodnie po terminie i miała już zielone wody płodowe, a dziecko ledwo uszło z życiem. Jak do tego nie dopuścić czy lekarz jest w stanie jakoś to kontrolować i po co czekać tak długo? Jakie są wasze opinie? Ja już biję się o dziecko.
(więcej...)

1

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co jest większe, słoń czy księżyc

Pozostałe tematy: